22 Temmuz 2012 Pazar

Faytkılap

Daha önce dövüş klubünden bahsetmiştim. 3 dövüşe katıldım. Cebimdeki para -0-.......... Aga tamam işte yendin, niye tekmeliyosun? Neyin hıncındasın anlamadım ki. Böyle boku bokuna kaybedersin işte. Durduramadım aga kendimi. 1 hafta alçıyla gezdim, çatlak büyüyebilir diye. Hıammına. Para yok bu işte aga ruh hastlarına göre tam. Bi tane daha buldum sonra, ramazandan 1 gün önce oraya da gittim. Benim gittiğim bi antikacı vardı, onun oralarda. Pek hoş bi ortam yok orda damardan alıyolar dövüsten önce. Kimse ne yaptıgını bilmiyo. Zaten hepsi zengin piçi, çöpçü vs ergen'deki ergen gibi ses cıkarıyorlar darbe alınca. Orası degilde benim mekan iyi. Ramazanda dövüsler kesik. Cok saglam adamlar da var ak. Sokakta görsem sikerim la bu bebeyi dicegin adamın gercek yüzünü görsen sıçarsın altına, abi bohunu yiyim yanında takılayım diye yalvarırsın. Pek bana göre degil aslında bu isler. Hırs yaparsam, cesedim cıkar anca ordan. O yüzden gitmicem bidaha dövüse.

Artık düzenli bi halısaham var. Her pazartesi Cemil Şeboy Allians Arena'da maç yapıyoruz. Bu yüzden mutluyum.

Hala denize gitmedim, amele yanıklarım aldı başını gitti ama.

Doğum günümün ramazana denk gelmesi sebebiyle üzüntülüyüm. Kime sorsam ben içmem diyor. Bi 'Bukowski' dışında. Canım benim.

Gece yukardan ışık vurdugunda göğüslerimin gölgesi düsüyor bedenime. Bu da artık göğüs kaslarımın oldugu anlamına geliyor.

Sex hayatımda sapmalar olmuyor. Hersey standart..........

Kendimi adonis tanrısı ilan ediyorum. İtirazı olan?

4 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...